▾ Brut    Abc    Majad    Šampanjad    Soovitused    Degustatsioon    Galerii    Eesti Šampanjaklubi    E-pood
Otsides elamusi ja esemeid, milles on ühendatud kompromissitu kvaliteet ülima naudinguga, ei ole võimalik vältida veinide kuningat – šampanjat. Soovist jagada armastust selle üleva joogi vastu ka oma kaasmaalastega, sündis BRUT.

BRUT alustas 2014. aastal Tallinna vanalinnas Olevimäel väikeses ajaloolises keldriruumis šampanjabaarina, kus toimus arvukalt nii hoogsaid pidusid kui sisukaid degustatsioone. Neid tegemisi näed galeriis. Peagi osutus ruum suuremateks ambitsioonideks liiga ahtaks ning seniks kuni leiame uue õige koha, saab BRUTi šampanjasid osta meiega ühendust võttes.


Esindame Eestis üheksat väga eriilmelist šampanjamaja, kelle toodangust leiab midagi endale igaüks, alustajast asjatundja ning friigini. Eesti parimad sommeljeed ja asjaarmastajad on andnud meie šampanjadele vaid väga häid hinnanguid.

Kõik šampanjamajad meie valikus on perefirmad, kes kasvatavad ise viinamarjad, kääritavad veinid ja villivad need pudelitesse. Neid nimetatakse champagnes de vignerons (kasvatajate šampanjad). Pudeli etiketil markeerivad kasvatajate šampanjasid tähed RM: Récoltant manipulant. Oleme olnud kõigi üheksa pere külalised, degusteerinud suurel arvul šampanjasid ja välja valinud kõige erilisemad Eesti šampanjamaastiku rikastamiseks.

Kui tahad õppida tundma veinide kuningat – šampanjat või oled juba entusiast ning otsid erilisemaid elamusi, mida on võimalik leida vaid boutique'idest, anna enda soovidest teada kirjutades ja me varustame sind unustamatute elamustega.

▸ Maailma parim mullijook on šampanja. Punkt.