E-poest tellimine ja kohaletoimetamine

E-pood    Üld- ja tagasimaksmise tingimused    ▾ Tellimine ja kohaletoimetamine
▾ Tellimine ja tellimuse vormistamine
Veebipoest kauba tellimiseks tuleb panna/lisada soovitud tooted (ostu)korvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda arvega.

Veebipoe kodulehel toodud toodete hinnad sisaldavad käibemaksu. Hindadele lisandub saatmiskulu, mis sõltub Teie valitud kättetoimetamise viisist ning see on välja toodud tellimuse vormistamise juures.
Tellimus suunatakse täitmisele pärast tasutud summa laekumist Linnalegendid OÜ arvelduskontole ja Teid informeeritakse sellest e-posti teel.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.
  • 1. samm:
Valige toode/tooted, mida soovite osta, vajutades nupule “PANEN KORVI”. Korvi pandud tooteid on võimalik näha, kui vajutate ribal „SOORITA OST“ (asub veebilehe üleval servas; seal kuvatakse ka korvi pandud toodete arvu ning korvi kogumaksumust).
  • 2. samm:
Teile kuvatakse "MINU TELLIMUS" aken. Siin on võimalik valitud koguseid muuta või tooteid kustutada. Valige rippmenüüst Teile sobilik kauba kättetoimetamise viis ning täitke kõik vajalikud väljad. Kaupa on võimalik tellida:      
SmartPOSTi pakiautomaati. Maksumus 3,00 EUR;
Tallinna piires kulleriga. Maksumus 5,00 EUR;
Tallinna kesklinna aadressile Tõnismägi 2 ise järele tulla. Tasuta.
NB! Alaealised (alla 18-aastased) alkohoolseid jooke tellida ei saa ning neile kaupa ei väljastata.  
Tutvuge üld- ja tagasimaksmise tingimustega. Nõustudes tehke kasti linnuke. Seejärel vajutage nuppu "SOORITA OST".
  • 3. samm:
Teile kuvatakse "KOHALETOIMETAMISE INFO" aken. Täitke kõik vajalikud väljad. Seejärel vajutage nuppu "TELLIMUSE ÜLEVAADE". Kontrollige sisestatud andmete õigsust, et vältida viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel.
  • 4. samm:
Vajutage nuppu "TASU ARVEGA". Teile kuvatakse "AITÄH" aken, kus asub arve ja maksmisinfo. Arve ja makseinfo saadeti Teile ka e-kirjaga aadressile, mille sisestasite "KOHALETOIMETAMISE INFO" aknas. Kauba kättetoimetamine toimub peale arve tasumist pangaülekandega. Ülekandega tasumisel broneeritakse Teie tellitud kaup 48 tunniks. Kui selle aja jooksul ei laeku raha Linnalegendid OÜ kontole, Teie tellimus tühistatakse.

▾ Kohaletoimetamine
Veebipoes müüdavat alkohoolset kaupa saadetakse Eesti Vabariigi territooriumi piires. Kauba saatmiskulud kannab ostja. Kohaletoimetamise viis(id) ning vastav hinnainfo kuvatakse tellimuse vormistamisel.
Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 2-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest.

Juhul kui valite kättetoimetamiseks SmartPOSTi pakiautomaadi, tarnitakse kaup tellimuse vormistamisel Teie valitud pakiautomaati. Kauba kohalejõudmise kohta saabub Teie telefonile SMS-teade koos paki väljastuskoodiga. Kui Te ei lähe pakile määratud ajavahemiku jooksul järele, siis kannate Teie kõik paki tagastamisega või pikemaajalise hoiustamisega seotud ning muud tekkida võivad kulud.

NB! SmartPOSTi pakiautomaati on lisaks koodile vaja sisestada ka oma ID-kaart, et tõendada täisealisust.
SmartPOSTi pakiautomaadist on võimalik kaupu lunastada kl 10.00–22.00.

Juhul kui valite kättetoimetamiseks Tallinna piires kojutoomise või tulete ise kaubale Tallinnas järele, saate kauba kätte 2 tööpäeva jooksul.

Teie vastutate, et olete esitanud kauba tellimisel korrektsed isikuandmed, aadressi ja kontakttelefoni. Linnalegendid OÜ ja kullerfirma ei vastuta kauba kohaletoimetamisel tekkinud viivituste ja arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Teie poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest. Juhul kui saadetis on saanud kahjustada, tuleb kahjustuse tekkimise aeg ja põhjus fikseerida kullerfirma esindaja juuresolekul.
Linnalegendid OÜ ja kuller vastutavad, et kaup jõuab kohale tervena, omab kaubanduslikku väljanägemist ja vastab Veebipoes kirjeldatule. Juhul kui Teieni jõuab katkine või vigastatud toode, asendatakse see uuega või kompenseeritakse väärtus rahaliselt. Kui kauba vastuvõtmisel märkate, et pakend on purunenud või märg, siis ärge saadetist vastu võtke, vaid tehke sellekohane avaldus kullerile ja informeerige meid, kirjutades e-posti aadressile info@linnalegendid.ee või helistades 505 4962.