Musta värvi Valchromat Farnborough Rahvusvahelisel Lennušõul

AVIOstudio kujundas 400 ruutmeetri suuruse paviljoni Farnborough Rahvusvahelise Lennušõu tarbeks Inglismaal. Valchromati kasutati ilma igasuguse viimistluseta, et säilitada naturaalne välimus, mis vastab projekti kontseptsioonile: eriti just põrand peab meenutama lennujaama asfalti.

Alates 2008-dast aastast, iga kahe aasta tagant, osaleb Sukhoi Superjet 100 (Vene-Itaalia ühisettevõte SuperJet International) Rahvusvahelisel Lennušõul, mis toimub paarisaastatel Farnborough’s (60 km Londonist edelas), paaritutel aastatel Paris-Le Bourget’s.
Iga näituseaasta alguses korraldab SuperJet International näituse-ehitajate ja arhitektide konkursi paviljoni rajamiseks. Tegemist on nädalaks loodava hoonega, kus toimuvad ärikohtumised ning turundussündmused. Eesmärk on luua ühe unikaalse toote paviljon, mis rõhutab üht brändi ja on klientidele ja külastajatele tugevalt ligitõmbav.
“Kõike mainitut arvesse võttes otsustasime, et parim valik on katmata musta värvi Valchromat, mis meenutaks maandumisraja asfalti. Järgmise sammuna pakkusime sama materjali ka seintele ja mõnedele mööbliesemetele.” – selgitas AVIOstudio esindaja.

Lähem info projekti kohta:
www.aviostudio.it/portfolio
www.farnborough.com
www.superjetinternational.com


Eelmine
Spesial-Design 366: üks toode päevas, üks foto päevas
Järgmine
Essi Avellani šampanjakollektsioon Viking Line’is

Vastused puuduvad

Email again: