Spesial-Design 366: üks toode päevas, üks foto päevas

Spesial-Design (Natur & Miljøforskning DA), Norras asuv interjööride ja ehituse disainile pühendunud perefirma, mis töötab peamiselt Valchromatiga, alustas Instagramis projekti 366. Iga päev avaldatakse üks foto ühest tootest koos mõne tunnustatud autori tsitaadiga.
Kõik tooted, mida fotodel eksponeeritakse, valmistatakse ühes ja samas kohas inimese käe puudutusest. Fookuses on keskkonnasäästlikkus ja ökoloogiline jätkusuutlikkus.

“Valchromat® püüdis meie tähelepanu mõned aastad tagasi kui otsisime materjali, mis vastaks meie vajadustele värvilise materjali järele maksimaalselt keskkonnasõbralikul viisil. See oli nagu unistuse täitumine. Looduslik orgaaniliselt värvitud materjal ilma toksiinideta. Jätkusuutlikkus ja vähene keskkonnamõju tootmisprotsessis oli lihtsalt suurepärane, mistõttu ei olnud kahtlustki, et tegemist on meie jaoks parima valikuga. Lisaks on see veel ka väga kaunilt töödeldav materjal, mida hea meelega soovitame. Valchromat on tõeline planeedi tulevikutoode!” – kommenteeris Spesial-Design.

Vaata projekti 366.

Eelmine
Valchromat® kuulutati Elle Deco poolt uueks trendiks
Järgmine
Musta värvi Valchromat Farnborough Rahvusvahelisel Lennušõul

Vastused puuduvad

Email again: