Valchromat® kuulutati Elle Deco poolt uueks trendiks

Valchromat valiti maailma juhtiva sisekujundusajakirja Elle Decoration UK poolt 2016 aasta kevad-suvise hooaja uute trendide märksõnaks.

Valchromat avas Elle Decoration’i veebruaris ilmunud kevad-suve “Trendieri” ning seda kirjeldati kui “värviline, loodussõbralik materjal, mis peaks olema iga isetegemist (DIY – Do It Yourself) armastava inimese “radaril” ning mis on särav, julge, tugev ja sitke”.

Elle Decoration kirjutab oma 2016. aasta kevadsuviste trendide erinumbris Valchromati kohta nii:
MDF-i aeg on möödas. Valchromat on uus alternatiiv, mis on tugevam, vastupidavam ja loodussõbralikum. Kõrgsurvel kokkupressitud puitkiudmaterjali toodetakse FSC sertifikaadiga puidust, mis muidu oleks läinud raisku ehk siis saekaatrite ja metsaraie ülejääkidest. Valchromati tootmisel kaetakse kõik kiud orgaanilise värvi ja erilise vaiguga ning seejärel pressitakse kokku plaatideks. See tähendab, et isegi kui materjali kriimustada või vigastada, ei saa kahjustada plaadi värv. See on ideaalne valik isetegemisprojektidele (DIY), sest sellega on lihtne töötada ning lõiked jäävad puhtad ega vaja lisatöötlemist. Fakt, et Valchromat on 30% tugevam kui MDF, teeb selle vägagi sobivaks...

...Mine pildigaleriisse ja avasta, mida kõike on võimalik Valchromatist teha. Otsi üles ka Eestis tehtud tööd.

Eelmine
Šampanja eksport kasvas möödunud aastal 12%
Järgmine
Spesial-Design 366: üks toode päevas, üks foto päevas

Vastused puuduvad

Email again: